Zásadité punčochy a návleky Nutrirestart®

Do umyvadla odměřte 1 lžíci zásadité koupelové soli Nutrirestart® a rozpusťte v malém množství teplé vody. V balení zásaditých ponožek (punčoch) i návleků Nutrirestart® jsou dodávány vždy 2 páry – spodní a vrchní (ochranný).

sůl do umyvadla

sůl miska

PUNČOCHY:

První, čistě bílý, bavlněný pár ponožek, namočte do roztoku soli a důkladně vyždímejte. Ponožky si natáhněte na nohy a přes ně natáhněte druhý, vlněný pár zásaditých ponožek Nutrirestart®.

punčochy pučochy deka

 

Hodinu odpočívejte a nechte působit. Je-li Vám zima, zabalte se do teplé deky, přiložte nahřívací láhev anebo si lehněte na slunce.

 

Pro odstranění zápachu nohou či efektu ztvrdlé kůže na patách nechte ponožky působit přes celou noc.

 

NÁVLEKY:

První, bavlněný pár, namočte do roztoku soli, důkladně vyždímejte a natáhněte na lýtka či pvolejbalaže. Druhý, suchý pár návleků, natáhněte přes ně. Zásadité návleky na lýtka noste během sportu (anebo máte-li zaměstnání, kde celý den stojíte na nohou), pomáhají odvádět laktát a zlepšují regeneraci. Zásadité návleky na paže noste co nejčastěji (i při sportu) nebo si je navlékněte přes noc. Pomáhají nejen při odvodu laktátu, ale i při řešení problémů s ukládáním tuku v oblasti tricepsů, s artrózou a s problematickými karpálními tunely.

 

 

Cena 490,-

Můžete objednat v naše e-shopu ZDE: