„Nejdůležitější a nejhlubší příčinou všech stresů a nemocí je to, když člověk nežije svůj potenciál, není schopen prosadit ve své duši vlastní vůli a úmysly, když nežije svůj vlastní život“.

Potlačení pocitů a emocí, neposlouchání vlastního těla a racionální řešení problémů vede ke zdravotním potížím, nadváze, podváze apod. Naše buňky jsou naprogramovány na radost a skutečné štěstí vychází vždy z našeho vlastního nitra. Kdybychom neměli psychické problémy a náš citový život by byl harmonický, kdybychom žili naprosto podle vůle a úmyslů našeho vlastního JÁ, pak bychom mohli jíst a pít a vdechovat cokoli. Nikdo z nás však není tak duchovně daleko a my lidé máme sklony ve svém organismu ukládat škodliviny právě na místech, která jsou spojena s psychickými a emocionálními problémy.

Každý člověk má z psychologického pohledu nějaký stín. Ten v sobě nese neprožité, nemilované, potlačené a možná i temné stránky našeho charakteru. Určuje, na jakých místech organismu vznikají blokády a kde se budou ukládat škodliviny, hleny a jedy. Naučte se překročit svůj vlastní stín! Objevujte se, vyrovnejte se sami se sebou, nalezněte své stíny a přijměte je – jsou součástí Vás, Vašeho JÁ a patří k Vám stejně jako Vaše dobré stránky.

Pročištění a detoxikaci můžeme učinit na fyzické úrovni, ale to vždy zůstane pouze základním kamenem celkové léčby organismu. Holistickým přístupem je nutné odstranit z těla také emocionální odpad.
Nejdříve je nutné očistit organismus na úrovni fyzické, aby si tělo oddechlo. Pak je vhodné vyčistit tělo od těžkých kovů a hluboce uložených jedů a usazenin a až potom řešit psychické bloky, negativní myšlenkové vzorce a mentální překážky.
„Spokojenost těla i duše“

Metoda a produkty řady Nutrirestart vám pomohou i s řešením psychosomatických problémů a blokád. Můžete také zkusit semináře Life style kouč akademie, kurzů osobního rozvoje.