Pro pohodu, radost ze života, zlepšení kvality života a vyřešení problémů na těle i na duši

Funguje to! Naše metoda a výrobky jsou vyzkoušeny v praxi na stovkách klientů. Naši poradci pracují pouze s individuálním přístupem, naším mottem je, že základem je vždy kvalitní jídelníček s dostatkem organicky pěstované zeleniny, ovoce a bioenergeticky využitelných živin.zelenina Úprava jídelníčku a správná diagnostika výživových a zdravotních problémů je naším prvním krokem při spolupráci s vámi. Naše výrobky doporučujeme na základě individuálních potřeb každého z vás.

 

 

Naše výrobky, zázemí, ocenění

 •  Luxusní dary lůna přírody, 100% čisté, bez zbytečné chemie
 • Komplexní péče pro Váš pohodový den, ne jeden výrobek vytržený z kontextu
 • Česká firma s rodinným konceptem a tradicí
 • Unikátní koncept odkyselení a detoxikace ověřený léty praxe
 • Nositelem know-how a je Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA, ředitelka Akademie pro výživové poradce a kouče, jejíž jméno je zárukou kvality a účinnosti výrobků, které sama používá
 • Prestižní Certifikát kvality ISO:9001. Veškeré výrobky jsou vyráběny v ČR
 • Dermatologické testy Státního zdravotního ústavu

Naše poslání

Věříme, že klíčem ke zdraví a duševní spokojenosti je vyvážená strava, dostatek pohybu, rodinné zázemní a pravidelná duševní hygiena. Nezbytná je také, vzhledem k prostředí, ve kterém žijeme, pravidelná detoxikace a odkyselení.

„My, společnost NutriAcademy, s.r.o. – Akademie výživy a sportu, držitel akreditace Ministerstva školství pro vzdělávání nutričních poradců, life style koučů a lektorů zdravého životního stylu, držitel ochranné známky produktů a služeb Nutrirestart, se zavazujeme:

 • Být pomocnou rukou každému komu záleží na zdraví svém a svých blízkých
 • Pracovat s holistickým přístupem, propojovat různé metody, postupy a terapie
 • Brát člověka jako unikátní osobnost s individuálními potřebami
 • Naše produkty a služby šířit především ruku v ruce s kvalitním poradenstvím a koučingem prostřednictvím našich profesionálně vyškolených Nutrirestart® poradců a life style koučů. Poradci a kouči získali prestižní vzdělání na naší Akademii výživy a sportu a mjí mezinárodně uznávaná osvědčení a certifikáty.

Naše výrobky produkujeme v souladu s nejpřísnějšími normami kvality, čistoty a bezpečnosti, jsme držiteli mezinárodního Certifikátu kvality ISO:9001. Naše výrobky jsou vyráběny v souladu s GMP (Good Manufacturing Practis) a bezpečnostní normou OHSAS 18001. Naše kosmetické výrobky jsou dermatologicky testovány Státním zdravotním ústavem ČR.“

Majitelka společnosti a autorka receptur:

052A0173

Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA

Vystudovala chemii potravin a má doktorát z ochrany životního prostředí. Poradenství a koučování se věnuje téměř dvacet let a neustále na sobě v tomto směru pracuje. Díky kvalitnímu vzdělání, praxi a zkušenosti s klienty vyvíjí výrobky své privátní značky Nutrirestart®, včetně vlastní kosmetické řady. Již přes patnáct let pomáhá svým klientům detoxikací odkyselením vedoucí k revitalizaci a harmonizaci těla i psychiky a má s ní perfektní výsledky.
Autorčinu metodiku přejímají vysoce kvalifikovaní zaškolení odborníci, Poradci projektu Nutrirestart®, ke kterým se můžete objednat po celé České republice i na Slovensku a zakoupit u nich výrobky a služby značky Nutrirestart®.