Poradenství u Radky Burdychové

Pro většinu lidí znamená zdravý životní styl zdravá strava a dostatečný pohyb. Je to však všechno? Znamená to pro Vás i něco dalšího? Jak velkou roli hrají psychika a emoce právě ve Vašem pojetí Life style a kam až společně můžeme posunout Vaše cíle? „Motivace a psychická pohoda jsou nejdůležitější hnací motory zdravého životního stylu. Pochvala a porozumění dokážou mnohdy mnohem víc než disciplína a sebekontrola.“

 527-200x300

Ráda se s Vámi setkám a budu Vaší oporou na cestě k harmonickému životu, fyzickému i duševnímu. Má práce vychází z metody Nutrirestart a jsem velmi ráda, když mí klienti zkusí tímto unikátním stravovacím plánem během práce se mnou projít. Zbavím je tak nejen fyzického, ale také mentálního duševního „odpadu“, nebo alespoň jeho části. A bez „koule na noze“ se žije mnohem lépe:)

Objednejte se na info@nutriacademy.cz nebo +420 775 785 219.

Cena: 3000,- hodina (60 min) + DPH

 

 

 

 

Business koučování u Radky Burdychové

 

Vedu úspěšnou firmu, kterou jsem sama stvořila. Díky podnikání mám mnoho přátel, ale také řadu nepřátel. Lidé ode mne kopírují. Miluji nepřátele. Naučili mne překročit svůj stín. Plagiátorství je kompliment. Originál je jen jeden.

 

V podnikatelském prostředí se cítím jako ryba ve vodě. Jsem malá ryba, vedu malou rodinnou firmu, ovšem velmi úspěšnou. Proto se v oblasti koučování zaměřuji na malé a střední podniky. Ne že by mne velké korporace děsily:)

V oblasti business koučinku Vám mohu být oporou při rozjezdu Vašeho podnikání, při řešení projektů, dilemat, práce s lidmi nebo Vašich patových situací. Koučování často propojuji s mentoringem (poradenstvím).

Objednejte se na info@nutriacademy.cz nebo +420 775 785 219.

Cena: 3000,- hodina (60 min) + DPH