Pro každodenní pohodovou chvilku

Pro neutralizaci každodenní kyselinotvorné stravy je výborné pít 2-3 šálky Pohodového čaje Nutrirestart® denně. Čaj je vyrobený v Česku, pouze z bylin nejvyšší jakosti. Příjemná vůně a vynikající chuť tohoto čaje zpříjemní jakýkoli den v roce.

1 vrchovatou čajovou lžičku bylinek zalijte 200 ml horké vody a nechte 2-3 min. odstát. Vodu slijte, pijte nejlépe horké, nepřislazujte. Po každém šálku tohoto čaje vypijte ještě min. 2 dl čisté vody bez bublin. V letních měsících můžete čaj nechat vychladnout a pít studený nebo míchat s ovocnými či zeleninovými šťávami v poměru 1:1.

_MG_0730

_MG_0731

Pro řízené odkyselení

Vždy raději konzultujte se svým Nutrirestart® poradcem. Při očistných kúrách pijte až 5 šálků pohodového čaje Nutrirestart® denně. 1 vrchovatou čajovou lžičku bylinek zalijte 200 ml. horké vody a nechte 10 min odstát. Vodu slijte a ihned vypijte. Nepřislazujte. Caj2Nepijte studené. Po každém šálku čaje vypijte ještě min. 2 dl čisté vody bez bublin. Při řízeném odkyselení těla je současně s pitím Pohodového čaje Nutrirestart® zapotřebí aplikovat pravidelné zásadité koupele a péči o tělo, upravit jídelníček a dodat tělu dostatek vitaminů a minerálních látek, nejlépe ve formě organicky čistého ovoce a zeleniny či ovocných a zeleninových polévek či šťáv. Tipy na zajímavé recepty naleznete ZDE:

Úprava jídelníčku

zelenina

Pro ještě účinnější proces celkového odkyselení a očistných kúr jezte hodně zásadotvorné stravy a své jídlo správně upravujte. Úpravu jídelníčku je vhodné konzultovat se svým Nutrirestart poradcem. Vhodné recepty a domácí kúru na odkyselení naleznete v knize Nutrirestart aneb zpátky do FLOW uznávané koučky zdravého životního stylu Ing. Radky Burdychové, Ph.D., MBA, autorky metody a produktů značky Nutrirestart® .

Dostatek minerálních látek a vitaminů

Jezte hodně organicky čisté stravy, nejlépe ve formě zeleniharmonizérny a ovoce. Pro harmonizaci buněk a celkovou revitalizaci organismu je vhodné užívat Buněčný harmonizér Nutrirestart® (1 tableta obden).

 inzerát čaj

Zboží můžete objednat v našem e-shopu ZDE: