Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA

je majitelkou a ředitelkou prestižní vzdělávací společnosti v oboru lidské výživy, vzdělávací společnosti NutriAcademy, s.r.o. Je rovněž autorkou dvou vysokoškolských skript, desítek odborných publikací, šesti prestižních vědeckých publikací uveřejněných v uznávané vědecké databázi Web of Science a její práce jsou citovány odborníky a vědci z celého světa. Napsala také, kromě knihy Nutrirestart® a veškerých informačních materiálů s ní souvisejících, vzdělávací texty pro své akreditované kurzy Poradce pro výživu a Life style kouč.
Autorka vystudovala chemii potravin a má doktorát z ochrany životního prostředí. Poradenství a koučování se věnuje téměř dvacet let a neustále na sobě v tomto směru pracuje. Díky kvalitnímu vzdělání, praxi a zkušenosti s klienty vyvíjí výrobky své privátní značky Nutrirestart®, včetně vlastní kosmetické řady. Již přes patnáct let pomáhá svým klientům detoxikací odkyselením vedoucí k revitalizaci a harmonizaci těla i psychiky a má s ní perfektní výsledky.
Autorčinu metodiku přejímají vysoce kvalifikovaní zaškolení odborníci, Poradci projektu Nutrirestart®, ke kterým se můžete objednat po celé České republice i na Slovensku a zakoupit u nich výrobky a služby značky Nutrirestart®.

Baví mě pracovat s lidmi, umím rozpoznat jejich potenciál.