Zelená řasa Chlorella a zelený ječmen v Biokvalitě

 

„Účinný koktejl vitálních látek pro lidské tělo. Chlorella podporuje správné fungování imunitního systému, obsahuje široké spektrum výživných látek i energii přírodních živlů.“

 

Složení: 100% čistá sladkovodní řasa Chlorela vulgaris v Bio kvalitě. Bez konzervantů či jiných přídatných látek. RAW potravina: Skvělou výrobní technologií si tato chlorela zachovává plný obsah živin, enzymů, antioxidantů, minerálních látek a vitaminů. Obsahuje také důležité lehce stravitelné bílkoviny. Jedná se o čistě přírodní produkt, bez přídavku aditiv, éček, bez jakýchkoli konzervantů, umělých barviv a bez cukru. Prvním krokem při jakékoli nutriční strategii by měla být úprava jídelníčku ruku v ruce např. s užíváním chlorelly. jak si upravit jídelníček je popsáno v této brožuře, kterou si můžete objednat v našem e-shopu ZDE:

Zásadotv. pro web

Pěstování: Mladé řasy jsou pěstovány ve venkovních pěstebních nádržích, které obsahují přírodní filtrovanou vodu. Jakmile se dosáhne požadované kvality, řasy se ručně sbírají, potom se vysuší a vytvoří se z nich prášek, který se lisuje do tablet. Při tomto šetrném zpracování neztrácí řasy prakticky žádné nutriční hodnoty.

Dávkování: 2 – 6 tablet denně, zapít min. 0,3 l čisté vody. Denně vypí

t ještě min. 2 šálky bylinného Pohodového čaje Nutrirestart® a 1,5 l čisté vody.

Zelený ječmen v Biokvalitě

Čistá RAW sušená zelená šťáva vyráběná podle patentovaného postupu zajišťujícího maximální přírodní nutriční hodnotu. Pro přípravu smoothie a zásadotvorných nápojů.

Složení:  100% sušená šťáva ze zeleného ječmene (Hordeum vulgar) v Bio kvalitě. Bez konzervantů či jiných přídatných látek. RAW potravina.

Pěstování: Mladý ječmen je pěstován na ekologické farmě, ručně se sklízí a ihned se z něj lisuje čerstvá šťáva, která je velmi šetrně usušena. Při tomto šetrném zpracování neztrácí tato přírodní šťáva prakticky žádné nutriční hodnoty.

Dávkování: 2x denně přidat 1 čajová lžičku (3 g) do 100 ml vody, smoothie nebo zásadotvorného nápoje. Denně vypít ještě min. 1,5 l čisté vody.

Důležité upozornění: Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Výživový doplněk nikdy není náhradou vyvážené a pestré stravy. Výživový doplněk nemá schválené žádné léčivé účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte dobře uzavřené v suchém a chladném prostředí.

Doporučení: Pro účinnou očistu těla a odkyselení tkání zkombinujte se zásaditou péčí o tělo. Důležité je i pravidlené používání zásaditých pomůcek. Pro proces odstranění těžkých kovů z těla kontaktujte svého Nutrirestart® poradce.

zelená síla - zelenáče obalka zásaditá péče o tělo

Zboží můžete objednat v našem e-shopu ZDE: