Není mandle jako cukrkandle?

Opatrujte si mandle jako oko v hlavě! Mandle jsou totiž kontrolkou přetížení vašeho lymfatického systému. Nejčastějšími důsledky špatné funkce lymfatického systému jsou otoky, pocit únavy, celulitida, různé poruchy funkce imunitního systému a další. Znáte tento pocit? Pojďme se podívat na lymfatický systém pěkně zblízka.

Každou buňku našeho těla omývá lymfa. To je nažloutlá tekutina hodně podobná krevní plazmě. Je důležitou součástí imunitního systému. Tato blahodárná tekutina dopravuje živiny a odvádí odpadní látky hustou sítí lymfatických cév. Zajišťuje tak správnou funkci buněk. Čistícími částmi lymfatického systému jsou mízní uzliny, krční a nosní mandle, brzlík, slepé střevo, slezina a další. Slezina čistí lymfatický systém tím, že odvádí z krve chemické látky a barviva, toxiny a jedy, které jíme spolu s potravinami. Jako filtry fungují uzliny, obsahují makrofágy – velké buňky schopné pohlcovat bakterie i jiné cizí částice, které proniknou do organismu. Uzliny působí jako bariery bránící šíření infekce. Dojde -li v určité části organismu k infekci, uzlina, která je nejblíže k místu zánětu, zduří a stává se citlivou.

Jak pomoci tělu k uzdravení?

Důležitá je i změna jídelníčku. Zařaďte do něj dostatečný přísun vitaminu D, E a C, které udrží váš imunitní systém v dobré kondici. Zdrojem vitaminu D jsou tučné ryby a vejce (anebo můžete přes zimu zobat pro člověka nejvyužitelnější D3 formu vitaminu D ve formě tabletek) a vitamin E obsahuje olivový olej, ořechová jádra, avokádo a nejrůznější semena. Zařazením tmavozelené listové zeleniny pomůže sliznici v uzdravení vysoký obsah vitaminu C a betakarotenů. Ze stravy je vhodné vynechat mléko a mléčné výrobky, cukr a sladkosti. Příznivě působí pobyt ve vlhkém prostředí, kde dochází k potřebnému zvlhčení sliznic.

Vhodným pomocníkem pro zlepšení funkce lymfatického systému je očistná kůra. Vhodně vybraná a provedená očistná kůra pomáhá tělu zbavit se škodlivých látek a nejen to. Pocítíte nový příval energie a vše vám půjde lépe od ruky! A tak přivítáte jaro nikoli jako oběť chřipkové epidemie, ale jako čupr holka/kluk s jiskrou v oku. Pozor, výsledky očistných kúr metody Nutrirestart zveřejníme již brzy! Sledujte unikátní videa skutečných lidí, kteří prošli očistnou kúrou, zhubli dohromady desítky kilogramů a vypadají i cítí se o desítky let mladší!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *