Nutrirestart® je mezinárodně uznávaná metoda, produkty a služby přispívající k účinné změně životního stylu a nalezení fyzické i duševní rovnováhy. Koncept metody Nutrirestart® je založen na holistickém přístupu k řešení lidského zdraví. V dnešní době se nelze zaměřit pouze na jednu složku zdravého životního stylu, nejde o to léčit příznaky, ale pracovat na ozdravění a harmonizaci fyzického i duševního těla. Metoda je popsána v knize Nutrirestart aneb zpátky do FLOW mezinárodně uznávané autorky Ing. Radky Burdychové, Ph.D., MBA. Kniha je k dispozici ve všech knihkupectvích nebo máte možnost zakoupit si ji prostřednictvím těchto webových stránek (v e-shopu). Společně s metodikou knihy Nutrirestart byly vyvinuty unikátní potraviny, kosmetické produkty a služby nesoucí značku Nutrirestart. Tyto produkty jsou certifikovány národním certifikačním orgánem a jsou nositely Certifikátu kvality ISO:9001 pro celou Evropskou unii.

ISO certifikátISO certifikát AJ

Metoda Nutrirestart® pracuje se čtyřmi aspekty lidského života, se čtyřmi důležitými součástmi zdravého životního stylu dnešní doby:

Detoxikace- odkyselení

Výživa

Pohyb

Duševní hygiena“

Na tyto 4 věci bychom měli myslet každý den, neboť jsou součástí zdravého životního stylu, tak jak jej v dnešní době chápeme. Teprve dodržování všech čtyř aspektů každý den vytvoří jeden celek, zdravý psychicky i fyzicky odolný organismus schopný regenerace a duševní pohody, organismus ve FLOW.

Co je to Flow?

Flow je proud energie, stav zdraví, optimální váhy, dobré psychické i fyzické kondice, kdy jsme dokonale propojeni se svým vlastním tělem a dbáme na jeho signály, nic nás nebolí, dobře zvládáme každodenní pracovní a fyzické úkony a aktivity.

Flow je stav organismu, kdy vše funguje tak jak má, tak jak to příroda chtěla – dobře fungují biochemické dráhy a cykly v těle, enzymy pracují na své plné obrátky, hormonální systém je v rovnováze.

Flow je stav, kdy si náš fyzicky i psychicky zdravý organismus přirozeně vybírá pro tělo dobré potraviny, nápoje a suroviny, nemá problémy s jejich trávením a zpracováním, netrpí žádnými alergiemi a nesnášenlivostmi.

Flow můžeme chápat i jako stav duševní pohody, „připojení“, bytí ve čtvrté dimenzi.

„Flow je zkrátka spokojenost těla i duše“