Játra – očistný vysavač lidského těla

Na svých seminářích pravidelně zdůrazňujeme, jak je důležitá správná činnost jater jako našeho nejdůležitějšího detoxikačního orgánu. Podle tradičních názorů vesmír a s ním i člověk proplouvá mezi dvěma póly jinem a jangem. V organismu jsou orgány rozděleny podle tohoto scénáře. Všechny orgány spolu komunikují a vytváří tak obdivuhodně fungující celek – naše tělo. Každý jinový orgán má v těle jangový protějšek. Játra patří mezi pětici základních orgánů Zang, svojí stavbou mají jinovou povahu, ale funkčně jsou jangová.

Problémy s játry celkem lehce rozpoznáme i pomocí systému orgánových hodin, vycházejícího z učení tradiční čínské medicíny a tzv. Pentagramu. Kdo se budí v 1 v noci, má problémy se zvládáním vzteku a dlouhou dobu přemítá o každičkém problému světa – tak ten má potíže s játry. Také jsou to lidé, kteří nadužíváním jistých doplňků stravy doslova zoranžoví, jako pomeranč. A ještě něco – nenahraditelným pomocníkem jater je žlučník. A ten může za vaši nerozhodnost (tedy pokud ho máte a je v nepořádkuJ).

Nejlepším způsobem jak pomoci játrům je pořádná očista. Teď na jaře ideální a nejvhodnější. Zkuste alespoň jeden týden z metodiky Nutrirestart a pravidelné obklady jater zásaditou solí Nutrirestart! Slibujeme doslova zázraky. Ideální je spojit ještě s lázeňskými kúramiJ

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *