Jak se léčit slanou vodou?

Chcete si připomenout pocit naprostého uvolnění, který jste zažívali v děloze před narozením? Tuto možnost nabízí koupel ve Floatingové nádrži naplněné solankovým roztokem o teplotě lidského těla. Metodu v roce 1954 poprvé použil americký neurofyziolog John Lilly, zkoumal vliv stavu beztíže na lidskou psychiku. Nádrž je naplněna asi 25-ti cm slané vody, která obsahem solí, minerálů a svojí hustotou napodobuje prostředí Mrtvého moře –  tedy umožní Vám volně se vznášet ve vodě. Uvolnění odplaví negativní myšlenky a emoce, dochází k harmonizaci hemisfér, vylučování endorfinů a poklesu krevního tlaku. Díky slanému prostředí se celý organismus pročišťuje, urychluje se výživa buněk a celková regenerace.

Floating pomáhá při mnoha fyzických i psychických potížích např. při kožních onemocněních, bolestech kloubů, problémech s páteří, depresích a chronických bolestech, oslabení imunitního systému, napětí a stresu nebo syndromu vyhoření…

Floating trvá obvykle 1-3 hodiny a člověk by neměl uléhat do vany s plným žaludkem, aby se mohl plně uvolnit. Floating můžete napodobit i v domácích podmínkách. Stačí mít zásaditou koupelovou sůl Nutrirestart® s minerály z Mrtvého moře a můžete se vznášet:)

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *