Detoxikační očistný program Nutrirestart byl navržen Ing. Radkou Burdychovou, Ph.D., MBA a vychází z její více než 20ti leté praxe. Je založen na hluboké očistě těla i psychiky, osobní transformaci a zbavení se nejenom fyzického, ale i emocionálního odpadu.

Základy očistné kúry, pro běžné domácí použití, jsou popsány v knize Nutrirestart, která je dostupná v knihkupectvích po celé ČR i na Slovensku. Tyto základy jsou určené pro každého, nejsou a ani nemohou být individuální a už vůbec nemohou řešit individuální psychiku každého člověka. Pro to jsou určené týdenní očistné pobyty s kúrou Nutrirestart, kdy pracujeme nejenom na detoxikaci a odkyselení fyzického těla, ale také toho duševního. Co se týče nutričního přístupu, pracujeme s individuální metabolickou typologií a nutriční terapií, tj. s každým člověkem jinak, dle jeho typu metabolismu, krevní skupiny, tělesné kompozice, náchylnosti k nemocem, rodové historii apod. Výživovou strategii kombinujeme se speciálními koučovacími technikami, vycházejícími z nutrničního, ale také osobnostního koučinku a koučování duše. Vše je podpořeno přiměřeným a na míru navrženým pohybem, welness a lázeňskými procedurami a péčí o tělo.

Máte zájem? Přihlašte se raději co nejdříve. Vyhraďte si čas jen pro sebe. Pro optimální působení programu doporučujeme vzít si dovolenou na 14 dní, lépe na 3 týdny. První týden, před samotným pobytem, vám zašleme instrukce k začátku vaší terapie. Při samotném pobytu, který trvá týden, budete mít program na 24h denně (včetně dostatečného množství spánku a času jen pro sebe). Po skončení pobytu dostanete ještě program na doma (ještě na 7 dnů) a motivační úkoly i podporu kouče.

Těšíme se:)

Ing. Radka Burdychová, Ph.D., MBA

autorka metody NutriRestart